"ОЦІНКА ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИ ПОБУДОВІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ, ЗАСНОВАНОЇ НА БІЗНЕС-ПРОЦЕСАХ"

Тренінг-практикум проводить Лавріненко Владислав - особистий коуч, бізнес-тренер та практикуючий бізнес-аналітик з 20-ти річним досвідом роботи в таких сферах як освіта, готельний сервіс, страховий бізнес та управлінський консалтинг.

Тренінг з розвитку навичок проведення комплексної діагностики організації як попереднього етапу в послідовної програмі щодо впровадження процесного управління в організації.

Тренінг дозволяє моделювати всі етапи проведення діагностики з використанням перевірених на практиці методів збору релевантної інформації, її послідовного аналізу, підготовки експертних висновків та розробки рекомендацій щодо подальшої побудови системи процесного управління організацією.

Всього за 8 годин Ви ознайомитеся з набором зручних універсальних шаблонів і сформуєте свої власні заготовки для проведення якісної діагностики в рамках вашої організації.

В результаті проходження тренінгу ви отримаєте: 
 • Усвідомлений план проведення оцінки стану організації, який зможете відразу застосувати на практиці;
 • Відповіді на питання, які стосоються як процесного управління взагалі, так і всіх попередніх необхідних кроків для його послідовного впровадження;
 • Усвідомлення важливості етапу проведення діагностики та роботи з експертними висновками для подальшої ревізії стратегії;
 • Чіткі вимоги і формат проведення діагностики для складання технічного завдання зовнішнім експертам;
 • Практичні поради з проведення інтерв'ю та анкетування як на етапі попередньої діагностики, так і в подальшому впровадженні інструментів процесного управління. 
А ЩЕ: 
 • методичний посібник зі схемами, прикладами з практики та іншими корисними "лайфхаками" від практикуючого консультанта-аналітика;
 • пакет ексклюзивних матеріалів: 
 1. структуроване інтерв'ю з розгорнутим списком питань і аналізом відповідей;
 2. план структурованого інтерв’ю зі вступним словом інтерв’юера;
 3. анкета для вивчення установок щодо відношенню до організації і до роботи (* 80 питань з варіантами відповідей);
 4. план для записів в щоденнику;
 5. шаблон листа-заявки;
 6. план оцінки.
Для кого буде корисний цей тренінг?
Для фахівців в галузі управління, організаційних консультантів і психологів, керівників компаній, власників чи інших сторін, зацікавлених в проведенні необхідних змін або вирішенні нагальних організаційних проблем.
 
Тренінг не для всіх!
Всі, хто не готові зрозуміти поточний стан справ в організації, подивитися правді в очі і вводити зміни при побудові ефективної системи управління.
 
Тривалість тренінгу з 10:00 до 18:00
Вартість участі: 3000 грн
Кількість учасників: 10 осіб
Запис учасників за тел. +38-063-239-45-54