ДЕМОНСТРАЦІЯ ФІЛЬМУ "ЗАМИКАЮЧИ ЦИКЛ"/"CLOSING THE LOOP"

Сталий розвиток - основний вектор діяльності Громадської організації "Інститут соціальних інновацій та розвитку". 5 березня 2019 року команда громадської відвідали демонстрацію фільму "Замикаючи цикл"/"Closing the Loop" в Urban Space 500. Цей документальний фільм, про принципи кругової економіки, вперше побачив світ на День Землі, 22 квітня 2018 року, і тепер демонструвався у Києві та, одночасно, транслюється у 51 містах і 29 країнах світу у період з 4 березня по 10 березня 2019 року.

В фільмі "Замикаючи цикл" /"Closing the Loop" яскраво продемонстровано як працює кругова економіка зі сталими практикамина прикладах світового рівня.

ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ З КОРПОРАТИВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ VI КСВ ШКОЛИ

Корпоративна соціальна відповідальність є невід'ємною складовою сталого розвитку України. 27 лютого 2019 року Наталія Удовиченко, Голова правління Громадської організації "Інститут соціальних інновацій та розвитку", на запрошення Марини Саприкіної, Голови Центру "Розвиток корпаративної соціальної відповідальності", відвідала захист проектів з корпоративної соціальної відповідальністі VI КСВ школи, на якому учасники представили свої КСВ-проекти в IT, агросекторі, фармацевтиці, логістиці, FCMG, телекомі. Також були обговорені питання функціонування благодійних фондів, громадських організацій та роботи консультаційних компаній.

Щиро вітаємо випускниць школи та їх прагнення до свідомих позитивних змін!